Dywan a wnętrza

Modne dywaniki przedpokojowe

Dywaniki o niedużych rozmiarach są niezastąpione w naszych wnętrzach. Niepozornie „rzucone” na podłogę potrafią całkowicie zmienić charakter naszych pomieszczeń oraz nadać im nowy wyraz. Jak wybrać praktyczny i modny dywanik, który sprawdzi się w wielu aranżacjach? Ile powinien kosztować taki asortyment? Zapraszam poniżej.

Przewrotna moda 

Dywaniki, które szturmem pojawiają się w naszych domach są coraz bardziej oryginalne i nowoczesne. Producenci już od dobrych kilku lat prześcigają się w wymyślaniu nowych kształtów, kolorów i wzorów, które zauroczą klientów. Sami użytkownicy również stali się bardziej wybredni i chcą mieć asortyment w swoich domach, który będzie ciekawy, unikatowy i którego nie spotka się u co drugiego znajomego. 

Różnorodny wybór 

Jak wybrać dywanik do przedpokoju? Wbrew pozorne i zwyczajne miejsca, często wymaga od nas mocnej oprawy. Dlatego dywaniki do przedpokoju, które znajdziemy w modnych sklepach są okrągłe, prostokątne, kwadratowe a nawet o niesprecyzowanym kształcie. Minęły te czasy, gdy modne były dywaniki postrzępione o niechlujnych wykończeniu i mocnych, żywych wzorach. Obecnie, zdecydowanie większość klientów stawia na jasne kolory, minimalistyczne wzory oraz bardzo dobre jakościowo materiały. Szczególnie do przedpokoju warto wybrać piękny i stylowy dywanik, który będzie idealnie komponował się z całym wnętrzem. 

Obecne trendy 

Najchętniej wybierane przez klientów to te w marokańskie wzory, we wzory geometryczne, w proste printy, w pasy czy w kwiatowe motywy. Równie chętnie klienci stawiają na dywany ombre czyli takie, gdzie jest kilka kolorów jednocześnie, które precyzyjnie są ze sobą połączone. Zdecydowanie dokonują jasne kolory typu: beze, szarości, kolory prasowe, odcienie żółtego. Modne są także kolory pudrowe: jasny róż, fiolet, delikatny wrzos, pastelowa zieleń. Taki dywanik doskonale przełamie każde pomieszczenie, nadając mu świeżości i odrobiny ciepła. Decydując się na bardzo mocny wzór przy dość minimalistycznym i spokojnym wnętrzu, można mieć pewność, że taki dywanik znajdzie się w centrum zainteresowania każdego naszego gościa.